Інформація про оплату

Оплата за користування електронни щоденником може бути здійснена наступними способами:

1. Через банк за рахунком

2. Через термінал за реквізитами

3. Онлайн через сервіс LiqPay.

Для проведення оплати, будь ласка, отримайте рахунок на сторінці електронного щоденника Вашої школи в розділі "Оплата послуг" та натисніть кнопку сплатити. Після цого Вас буде переадресовано на цей сайт і надано можливість роздрукувати рахунок (реквізити для оплати) або сплатити онлайн.

Сплачуючи користування електронним щоденником онлайн, Ви автоматично надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних згідно Політики конфіденційності та Договором публічної оферти.

Кошти, що були зараховані за користування електронним щоденником (в сумі згідно тарифу, вказаного в особистому кабінеті) поверненню не підлягають. Повернення коштів з балансу учня оговорюється в індивідуальному порядку. Заявки на повернення коштів можете залишати за контактами:
admin@smart-school.com.ua

Для отримання рахунку, перейдіть до Вашого особистого кабінету.